Uudised

Marek - BabyBack'i vanemkokk ja patroon

Marek on sama kirev ja mitmekülgne inimene, kui maailmakaart. Ta peab lugu peotantsust ning tegeleb puurivõtlusega. Ta austab muusikat kurjast metalist kuni moodsa electroni. Elult ootab Marek midagi väga suurt ja ootamatut – lotovõitu!

Peakokk Marekust: muskel on suur, sitke, hea pingetaluvusega, kiire õppimisvõimega, lobiseb rohkem kui klassikaline turueit.

 

Marek, kes tegeleb söögitegemise kõrvalt aktiivselt ka bullterjerite ja amstaffide treenimise ning koolitamisega, tähistas 12.detsembril juba oma 7-nda tööaasta täitumist BabyBack’is. Oma kire kokakunsti vastu avastas Marek juba lapseeas, kuid enne pliidi taha asumist, proovis ta kätt ka ehitusel, soojustusmaterjalidega töötamisel ning baarmanina. Kuid nagu ka Marek ise on öelnud, siis: „Seal ma ei tundud end koduselt .“

Kokaks õppima minnes alustas Marek koheselt ka elustiiliga sobivat tööd Rock bubis. Seal tõusis ta kiiresti kokast vanemkokaks ning seejärel peakoka abiks. Erialast tööd tegi ta veel väga mitmetes erinevates toitlustusasutustes: buffeedes, bubides, restoranides ning catering-iga tegelevates ettevõtetes, kuid püsivaks ei jäänud ta neis üheski.

 

Läbi juhuse sattus Marek BabyBack’i proovipäevale ega lahkunudki enam! Põhjus, miks Marek oma noad lahti pakkis just BabyBack’is, on lihtne – „Siin on parim töökeskkond ja kollektiiv!“

 

Töötajad Marekust:

"Abivalmis ja kohusetundlik mees."

"Nägu on alati naerul."

"Kõikide majade info jõuab tänu temale alati meieni!"

"Köögi säravaim särasilm."

"Tema tuju tööl varieerub ainult positiivsel skaalal."

"Temaga tööl olles pole kunagi igav."

"Kui plahvatab, siis ainult korraks ja kohe teeme rõõmsalt tööd edasi! :)"