Uudised

Tallinna Magdaleena Lasteaia külaskäik

Meie Kristiine BabyBack restoranis käisid külas lapsed Tallinna Magdaleena Lasteaiast. Lapsed said võimaluse tutvuda lastesõbralikus restoranis einestamisega. Endale meelepärased road valisid kõik lapsed lastemenüüdest ise, esitasid tellimused ning ka maksid toitude eest ise BabyBack Mudilasrahaga. Magdaleena Lasteaia õpetaja Maria Arikainen kirjeldas õppekäiku järgmiste emostioonidega:

“Kes meist lapsevanematest ei oleks kokku puutunud küsimusega: “Kuhu minna sööma koos lapsega?” Välja sööma minnes on ikka probleemiks, et söögikohas puudub lastetuba ja lapsed ei leia endale menüüst meelepäraseid roogasid. Tavaline on ka olukord, kus kõik eelnev on küll esindatud, kuid selliste kohtade hinnatase on tavapärasest kõrgem ning üks söögikord tervele perele läheb maksma oluliselt rohkem, kui terve nädala ostukorv.

Lapsesõbralikus toidukohas peaks olema:

  • lastele mõeldud menüü
  • võimalus menüüst lapse jaoks toite kohandada
  • rahakotisõbralik hinnatase
  • lastenurk
  • sõbralikud teenindajad

 BabyBack’is algab lapsesõbralikus juba lastega sisenedes. Perekonna võtab vastu teenindaja, kes juhatab lastega pered istuma “lastealasse”. Lastele on kokku pandud ka täiesti eraldi menüü. Lastemenüüs olevad road on illustreeritud ja nimetatud tuntud Disney tegelaste järgi, lastemenüüst võib leida selliseid roogasid nagu näiteks “Mickey’s Pizza” või “Minnie’s Pancackes”. Lisaks on lastel võimalik valida mänguasjaga roog omale meelepärase leluga.

 Lastealas asuvad lauad mängutoa vahetusläheduses. Mängutoad on sisustatud pallimere, liumäe, ronimis-konstruktsioonide, televiisori, arvukate mänguasjade, raamatute, joonistamistarvikute jms. Iga BabyBack restorani mängutuba on täiesti eraldi alal. Samal ajal kui vanemad saavad nautida oma sööki, saavad lapsed aga mõnusalt aega veeta ning positiivse emotsiooni osaliseks saavad kõik!”

-Magdaleena lasteaia õpetaja Maria Arikainen