Uudised

Marianna - BabyBack’i teeninduspärl

Sama elurõõmus ja särav, kui on Marianna oma iseloomult, on ta ka inimestega suhtlemisel. Nagu ta ka ise on öelnud, siis: „Parim teeninduses töötamise juures on erinevate inimestega suhtlemine“. Marianna hindab üle kõige kvaliteetaega pere seltsis ning reisimist. Eelkõige meeldib talle avastada kauneid paiku siin samas kodukandis, Eestis. Oma elu suurimaks eesmärgiks peab ta oma 13-ne aastasest pojast hea ja eduka inimese kasvatamist.

Peakokk Mariannast:

"Räägib elavad surnuks ja äratab oma jutuga ka surnud ellu. Keskmist kasvu rahulik teenindaja, aga kui on kuri siis suled lendavad. Saia sööb liiga palju, eriti "šišu"."

Marianna, kes näeb alati välja kui viimse detailini sätitud ning kelle stiilipuhast välimust ning soengut kadestaks iga naine, on meie Tabasalu restorani üks säravamaid teeninduspärle. Ta tegeleb innukalt tantsimise ja fitnessiga ning armastab oma aktiivse elustiili kõrvale kirjutada ka luuletusi. Luuletusi kasutab Ida-Virumaal elav tuttav oma bändi lugude tekstide jaoks. Marianna näol on tegemist kameeleon-naisesega, kes ei eelista üht muusikastiili teisele ega pelga võtta vastu uusi väljakutseid. Erialalt on Marianna õppinud hoopiski tehlonoogiliste protsesside operaatoriks, kuid nagu ta ka ise on öelnud, siis: „ See ala on liiga kuiv. Sel alal ei saa ma inimestega suhelda“.

Varasemalt on Marianna töötanud klienditeenindajana pesupoes, CD ja DVD-dega tegelevas ettevõttes ning Buffalo bubis. BabyBack’is täitub tal märtsikuus kaks aastat. Kõige enam meeldib Mariannale siin töötamise juures kollektiiv. „Oleme niivõrd kokkuhoidvad, abistame üksteist ja märkame, kui miski on valesti“ – selliste soojade sõnadega kirjeldab Marianna oma töökeskkonda. Lisaks kollektiivile armastab Marianna üle kõige ka inimestega suhtlemist. „Inimestega suhtlemine annab nii palju positiivset energiat. Isegi siis, kui klient on tulles halvas tujus, võtan mina oma südameasjaks, et ta vähemalt lahkuks naeratus näol.“ Veel meeldib Mariannale BabyBack’i vaba ja sõbralik stiil. „Mulle meeldib, et saan kohelda klienti kui külalist või vana sõpra!“ 

Marianna motoks on: „Kui tänane päev läks hästi, siis juba on hea!“ Tema positiivsest ja avatud ellusuhtumisest võiksime eeskuju võtta me kõik!

 

Kolleegid Mariannast:

"Marianna on alati tööl olles täis särtsu, energiat, rõõmu, sõprust kui ka lahkust, olenematta töö pikkusest või töö raskusest."

"Üks säravaimaid inimesi keda tean, suudab jätta kõik oma probleemid ja mured uksetaha ning kui tööle tuleb, siis on alati heatujuline. Oleks meile kõigile selline omadus antud oleks maailm kohe palju rõõmsam!"

"Ülimalt naiselik ja alati viimse detailini sätitud! Iga juuksekarv peab olema "omal kohal"!"

"Inimene, kes lausa kiirgab soojust ja headust."

"Tema naeratus paneb ka teised naeratama."