BabyBack CLUB

 

Meie klubiliikmena saad:

  • Nautida kogu toidu- ja joogimenüüd -10% soodsamalt E-R kuni kella 17.00-ni
  • Iga kuu ühe SUPERPAKKUMISE e-mailile
  • Sünnipäeval ja sünnipäevale eelneval ning järgneval kahel päeval -10% soodustust TERVE PÄEV!
  • Igalt arvelt E-P koguneb boonust 5%, mida saad kasutada järgmistel ostudel ( ei laiene teistele pakkumistele, va. püsikliendi -10% soodustustusele)
 
Liitu BabyBack CLUB'iga restoranis kohapeal ning naudi meie püsiklientide soodustusi!

NB! Soodustus ei laiene juba soodustuses olevatele toodetele! Soodustus kehtib ainult restoranis kohapeal. Esita oma ID kaart teenindajale enne tellimuse andmist. Püsikliendisoodustus ei kehti riiklikel pühadel.

Kogutud boonustega on võimalik maksta arvet nii terves mahus kui ka osaliselt. Kogutud boonused kehtivad kuni 2018. aasta lõpuni ning jääki on võimalik näha tšekil.


*BabyBack soovib teha oma klubiliikmetele alati parimaid pakkumisi! Seetõttu jätab BabyBack endale õiguse muuta antud kampaania tingimusi jooksvalt, mis tahes ajahetkel.


Liitu BabyBack CLUB'iga!

Klubikaart on ID kaardi põhine.

Liitumine on TASUTA!


LIITU KLUBIGA RESTORANIS KOHAPEAL!

Küsi teenindajalt kupong, täida see ära ning tagasta teenindajale koos oma ID kaardiga. Teenindaja sisestab Sinu andmed andmebaasi ning soodustust ja boonust skoorid juba esimeselt külastuselt!


Veebruari SUPERPAKKUMINE:

 

Terve veebruarikuu jooksul on kõigil BabyBack CLUB liikmetel võimalus nautida isuäratavat BBQ lihavalikut KAHELE, mille juurde lisandub pudel veini või kaks klaasi mahla ning see kõik SUPERHINNAGA 19.90€

 

*Pakkumine kehtib ainult BabyBack CLUB liikmetele kõikides BabyBack restoranides terve veebruarikuu jooksul. Pakkumine on mõeldud ainult koha peal nautimiseks ning ei kehti koos teiste sooduspakkumistega.