Uudised

Let's meet in SVIIT!


06.07.2016
Let's meet in SVIIT!

29.juunil toimus Tallinna Coca-Cola Plaza A. Le Coq sviidis esmakordelt BabyBack Ribs & BBQ eriüritus. Ameerika stiilis kogupererestoranide kett BabyBack Ribs & BBQ korraldas oma külastajatele  mõnusa ja meeleoluka õhtupooliku maitsva söögipoolise, laheda seltskonna ja lõbusa filmielamuse seltsis.

Angelika - BabyBack'i särasilm


15.05.2016
Angelika - BabyBack'i särasilm

Karates oranži vööd omav särasilmne Tabasalu teenindaja Angelika alustas BabyBack’is töötamist 3,5 aastat tagasi ning on seni nautinud sellest igat päeva. „Tabasalu on väga hubane ning eriline maja ning siin töötades kiindud sellesse kohta ning kollektiivi iga päevaga üha enam.“

BBQ Tehnoloogia


10.05.2016
BBQ Tehnoloogia

BabyBack Ribs & BBQ pererestoranid pakuvad oma ameerikapäraseid maitseid ja emotsioone kõikidele peredele läbi kaheksa restorani üle Eesti. BabyBack restoranide üheks signatuuriks on ehtsas puuküttega ahjus valmistatud mahlane BBQ liha. Mis on BBQ tehnoloogia ning miks muudab see ühe liharoa niivõrd maitsvaks ja mahlaseks?

Tallinna Magdaleena Lasteaia külaskäik


02.05.2016
Tallinna Magdaleena Lasteaia külaskäik

Meie Kristiine BabyBack restoranis käisid külas lapsed Tallinna Magdaleena Lasteaiast. Lapsed said võimaluse tutvuda lastesõbralikus restoranis einestamisega. Endale meelepärased road valisid kõik lapsed lastemenüüdest ise, esitasid tellimused ning ka maksid toitude eest ise BabyBack Mudilasrahaga.

Marianna - BabyBack’i teeninduspärl


29.03.2016
Marianna - BabyBack’i teeninduspärl

Saage tuttavaks, see on meie Marianna.

Sama elurõõmus ja särav, kui on Marianna oma iseloomult, on ta ka inimestega suhtlemisel. Nagu ta ka ise on öelnud, siis: „Parim teeninduses töötamise juures on erinevate inimestega suhtlemine“. Marianna hindab üle kõige kvaliteetaega pere seltsis ning reisimist. Eelkõige meeldib talle avastada kauneid paiku siin samas kodukandis, Eestis. Oma elu suurimaks eesmärgiks peab ta oma 13-ne aastasest pojast hea ja eduka inimese kasvatamist.

Laura – Pääsküla restorani juhataja ja veteran


24.03.2016
Laura – Pääsküla restorani juhataja ja veteran

Saage tuttavaks, see on meie Laura!

Laura, kes varasemalt on töötanud pangas sekretärina ning vahetusevanemana toitlustuses, on erialalt hoopiski kõrgharitud raamatupidaja. Raamatupidajana ta end aga töötamas ei näe. „See ala on nii kuiv ja igav, ega paku minu ellu pinget.“ Laurale nimelt meeldib rutiinivabadus, kiire elutempo, ootamatused, uued väljakutsed, probleemide lahendamine ning vaheldusrikkus ja mitte ainult eraelus, vaid seda kõike naudib ta ka tööalaselt! „Mul on parim meeskond, kellega koos saame hakkama kõigega!“

Marek - BabyBack'i vanemkokk ja patroon


05.02.2016
Marek - BabyBack'i vanemkokk ja patroon

Saage tuttavaks, see on meie Marek!

Marek on sama kirev ja mitmekülgne inimene, kui maailmakaart. Ta peab lugu peotantsust ning tegeleb puurivõtlusega. Ta austab muusikat kurjast metalist kuni moodsa electroni. Elult ootab Marek midagi väga suurt ja ootamatut – lotovõitu!